Holiday calendar at Ulpan Gordon – Ministry of Education classes
לוח חופשות תשפ"ב (בכיתות משרד החינוך)

HolidayDatesSchool Will Resume On
ראש השנה Jewish New Year 6/9/2021 – 8/9/2021חמישי 9/9/2021 Thursday
יום כיפור Yom Kippur 15/9/2021 – 16/9/2021 ראשון 19/9/2021 Sunday
סוכות Sukkot 20/9/2021 – 29/9/2021 חמישי 30/9/2021 Thursday
חנוכה Hanukkah 30/11/2021 – 6/12/2021 שלישי 7/12/2021 Tuesday
פורים Purim 16/3/2022 – 18/3/2022 ראשון 20/3/2022 Sunday
פסח Passover 7/4/2022 – 23/4/2022 ראשון 24/4/2022 Sunday
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל Memorial Day 4/5/2022
No school for the noon and evening classes
Morning classes are conducted as usual
יום העצמאות Independence Day 5/5/2022 ראשון 8/5/2022 Sunday
ל"ג בעומר Lag BaOmer 19/5/2022 ראשון 22/5/2022 Sunday
שבועות Shavuot 5/6/2022 – 6/6/2022 שלישי 7/6/2022 Tuesday
תשעה באב Tisha B'Av 7/8/2022
חופש גדול Summer Vacation 1/8/2022 – 31/8/2022 חמישי 1/9/2022 Thursday