לתשומת לבכם, החל מה-1 לינואר 2017 שונו שמות הרמות.
כיתות בתשלום = הן כיתות לתלמידים תיירים ועולים שאין להם הפניה ממשרד הקליטה.
כיתות עם הפניות = הן כיתות לעולים חדשים שקיבלו הפניה ממשרד הקליטה.

בוקר

מורהפתיחהסיוםרמהימיםשעות
חוג תנ"ך לדוברי עברית בלבד עם ליאורה ש.04/09/1825/06/19"כתר בראש" - מלכות דוד וממלכת שלמהג'08:30-10:00
חוג תנ"ך לדוברי עברית בלבד עם ליאורה ש.04/09/1825/06/19מ"משפחה לעם" מיוסף ואחיו לעם ישראל ושבטיוג'10:30-12:00
ניצה/דינה06/01/1906/06/19ג' הפניותא'-ה08:15-12:50
ניצה/סוזי06/01/1906/06/19א' הפניותא'-ה08:15-12:50
רוני/נילי11/02/1904/07/19א' בתשלוםב'-ה08:15-12:50
יואלה סער24/02/1908/08/19א' הפניותא'-ה08:15-12:50
לאה כרם24/02/1908/08/19ג' הפניותא'-ה08:15-12:50
שלומית סמולרש10/03/1908/08/19א' הפניותא'-ה08:15-12:50
אורלי וינוגרד11/03/1908/08/19ג+ הפניותב'-ה08:15-12:50
א' בתשלום27/03/1904/09/19א' בתשלוםא'-ד'09:00-12:50
רמית/אורלי01/04/1907/10/19ב+ הפניותא',ב',ד'ה08:15-12:50
איילת/אילנית01/04/1907/10/19א' הפניותא'-ה08:15-12:50
איריס02/04/1928/01/20א' הפניות-פנסיונריםא',ג'09:00-13:50
אבירן רוימי15/04/1923/09/19ב+ בתשלוםב',ג',ד'08:15-12:50
אביטל13/05/1931/10/19א' הפניותב'-ה08:15-12:50
א' בתשלום10/06/1910/10/19א' בתשלוםב'-ה08:15-12:50
דינה/רונית17/06/1928/11/19ב+ הפניותב-ה08:15-12:50
ניצה30/06/1919/12/19א' הפניותא'-ה08:15-12:50

צהריים

מורהפתיחהסיוםרמהימיםשעות
נועה אינגבר03/10/1816/07/19א' פנסיונרים הפניותב'
ד'
14:00-17:30
13:15-16:45
ציפי רוסטוקר06/01/1906/06/19א' הפניותא'-ה'13:00-17:30
עופר אילן10/02/1914/07/19ב' פנסיונרים הפניותא',ד'13:15-16:30
ילנה שאינסקי17/03/1928/07/19ג' פנסיונרים בתשלוםא',ג'13:15-16:45
דבורה שעל28/04/1906/10/19ד' פנסיונרים בתשלוםא',ד'13:15-16:45
ציפי רוסטוקר19/06/1919/12/19א' הפניותא'-ה'13:00-17:30

ערב

      
מורהפתיחהסיוםרמהימיםשעות
מור בוחניק02/01/1912/06/19ה בתשלוםב',ד'17:30-20:45
טובה וידר02/01/1906/06/19ב' הפניותב',ד'ה17:00-20:20
טובה וידר06/01/1904/06/19א+הפניותא',ג'17:00-20:20
ריטה13/01/1923/06/19א' בתשלוםא',ג'18:00-20:30
חוה פרנקל14/01/1924/06/19ב+ בתשלוםב',ה18:00-20:30
נועה אינגבר10/02/1916/07/19א' הפניותא',ג'17:30-20:45
עופר אילן10/02/1908/08/19א' פנסיונרים הפניותא',ג'17:00-20:15
דבורה שריג10/02/1916/07/19ד' בתשלוםא',ג'18:00-20:30
הילה ישראלי24/02/1930/07/19א' בתשלוםא',ג'18:00-20:30
אטי ורדי25/02/1931/07/19א+ בתשלוםב',ד'18:00-20:30
רחל בקר25/02/1931/07/19ג' בתשלוםב',ד'18:00-20:30
ריטה פילה27/03/1904/09/19ב' בתשלוםב',ד'18:00-20:30
אביטל/איריס01/04/1907/10/19א' הפניותב',ד'17:30-20:45
רמית אבידן02/04/1906/10/19ג' הפניותא',ג'17:30-20:45
יואלה סער04/04/1907/10/19ג' הפניותחמישי17:30-20:45
ראובן ר.01/05/1930/10/19א+ הפניותא',ד'17:30-20:45
רינה ענבר14/05/1910/10/19א+ בתשלוםג',ה18:00-20:30
שוש ו.14/05/1910/10/19א' בתשלוםג',ה18:00-20:30
חסיה19/05/1922/09/19
ד+ בתשלוםא',ג'18:00-20:30
חוה פלשטיין26/05/1925/09/19ג+ בתשלוםא',ד'18:00-20:30
אילנית דבש02/06/1928/11/19א+ הפניותא',ה17:30-20:45
רונית גבאי16/06/1930/10/19ב' הפניותא,ד'17:30-20:45
חוה פרנקל04/07/1912/12/19ג' בתשלוםב,ה18:00-20:30