הסדרי נגישות

תלמידים יקרים שלום,

מרכז גולדשטיין גורן  – אולפן גורדון ביצע שינויים שמטרתם הנגשת השירות לטובת אנשים עם מוגבלויות.

להלן רשימת התאמות הנגישות הקיימות באולפן:

נגישות המבנה עצמו והדרכים המובילות אליו

  • למבנה ישנה כניסה אחת בלבד. לאורך הדרך קיים רצף נגישות מלא ללא מדרגות, הכולל מעברים רחבים ומעקות. גם הגישה למזכירות, לקפיטריה למשרדי ההנהלה, לשירותים ולכיתות הלימוד היא מונגשת .
  • קיימת דרך נגישה מתחנת התחבורה הציבורית הקרובה אלינו ונמצאת בסמוך לאולפן,  ברחוב בן יהודה.

      חניות נגישות במקום

יש לאולפן מגרש חניה צמוד למבנה המיועד לצוות בלבד ולאנשים עם מוגבלויות הזקוקים לכך.  תלמידים הזקוקים לחנייה מוזמנים לפנות לרכז הנגישות שפרטיו מופיעים בהמשך וזה ישמח להכניסם לחנייה ולעזור להם להחנות במידת הצורך.

       צוות העובדים

צוות העובדים שלנו ערוך ומוכן לעמוד לרשות הפונים בכל פנייה או בקשה בנושאי נגישות. הצוות  ערני ורגיש מאוד לנושא ותודרך לספק למבקרים עם מוגבלות שירות נגיש ויעיל ככל שניתן.

       מעליות

יש באולפן מעלית באמצעותה ניתן להגיע לכל כיתות הלימוד (19 כיתות בסה"כ). המעלית באולפן מתאימה גם למבקרים המתניידים בכיסאות גלגלים. במעלית מותקנת כריזה קולית המפרטת בעברית ובאנגלית את כיתות הלימוד ואת החדרים האחרים הנמצאים באותה הקומה (חדר מחשבים, קפיטריה, מזכירות, משרדי הנהלה ועוד).

     שירות באמצעות הטלפון והאינטרנט

  • מוקד טלפוני – מס’ הטלפון שלנו הוא  03-5223095 (טלפון רב קווי).  בנוסף, אנשים עם מוגבלות שאינם מסוגלים לדבר בטלפון מוזמנים לפנות לאלינו באמצעות המייל הבא: [email protected] או באמצעות טופס “צור קשר” באתר האינטרנט שלנו.
  • אתר אינטרנט –אתר האינטרנט "מדבר" 4 שפות: עברית, אנגלית, צרפתית ורוסית והוא מונגש לאנשים עם מוגבלות באופן מלא. האתר עומד במלוא דרישות החוק. 

שירות פרונטאלי – עמדות שירות נגישות

עמדת השומר ועמדות הקבלה והרישום במזכירות נגישות עבור אנשים עם מוגבלות. השומרים  והמזכירות ישמחו לתת מענה לכל בקשה על פי הצורך.

ריהוט

ברחבי האולפן עומדים לרשות התלמידים פינות המתנה עם שטח פנוי לכיסא גלגלים, מושבים מתאימים, שולחנות אוכל נגישים, מתקני מים בגובה נגיש, שולחנות לימוד נגישים, עמדות מחשב בגודל נגיש ועוד.

חדרי שירותים

לרשות התלמידים שלושה תאי שירותים הנגישים באופן מלא. אחד ממוקם בקומת הקרקע ושניים אחרים בקומה ראשונה ושנייה (יש לנו בבניין כאמור מעלית).

שירותי עזר

ניתן לקבל ליווי אנושי בעת הגעה למקום, לקבלת ההתאמה יש לפנות לשומר בכניסה. השומר ישמח לחבר בין האדם הזקוק לליווי לבין רכז הנגישות או מחליפו.

נשמח לספק סיוע במתן פרטים על הלימודים, או בהרשמה. יש לבקש את העזרה ישירות מנותן השירות במקום. כמו כן ניתן לקבל עזרה בנשיאת חפצים, נא לציין זאת בעת ההגעה למקום.

רכז הנגישות

רכז הנגישות באולפן הינו מר’ יוסי כהן. רכז הנגישות עבר הכשרה ייעודית ומסודרת לנושא יושמח לטפל בכל פנייה בנושאי נגישות המבנה והשירותים השונים הניתנים במקום, הצעות לשיפור חווית הנגישות באולפן יתקבלו בברכה.

דרכי הפניה אל רכז הנגישות:

לרשותכם תמיד,

צוות המרכז והאולפן